
Da var det på tide å si takk for oss og farvel til hytta for denne gangen. Det blir plutselig en stund til Lars-Kristian får dratt hit igjen, men jeg håper ikke det blir så altfor lenge til neste gang for min og Nelias del. Denne plassen ER jo sommer ♥

Og dere, jeg avsluttet oppholdet her med et bad! Det er bare andre gangen for meg i år, og vannet jo ikke rukket å få den samme deilige temperaturen som i fjor nå som det har vært så mye dårlig vær, men jeg hoppet i det, mistet nesten pusten og fikk verdens deiligste følelse i kroppen etterpå. Kanskje jeg skal starte med isbading, haha 🙂 Jeg har virkelig aldri vært en badenymfe, så litt mestringsfølelse ligger det faktisk i det, og det er jo aldri dumt 😉


/ annonselenke Jeg har utrolig nok rukket å være litt sprek i dag også, i nye joggesko fra asics. Denne fargekombinasjonen er så fin! Disse er på dagstilbud hos Get Inspired i dag, du finner dem HER.

Vel, alt er lastet og klart, og det er ganske kjipt at Nelia og jeg ikke skal kjøre samme bil som denne kjekkasen. Han kom jo nesten direkte fra Dublin og hit på fredag, og vi var jo allerede her, så da må det bare bli sånn. Vi får stoppe underveis og raste litt sammen i stedet, kjenner jeg er veldig klar for veimat som middag nå: pølse i brød med rekesalat. Det er alltid lov når du kjører langt etter en så bra helg 🙂

Vi sees i morgen til en ny uke! Jeg ser så frem til det, og ikke minst gleder jeg meg til mamma, Nelia og jeg skal på jentetur til Århus! Vi reiser på tirsdag, og det blir så fint 🙂
Det er virklige nogle gode billeder i tager.
Måske du kunne lavet flere guides med fotografering? 🙂
Kh Louise
✎ https://bylouise.dk
Tusen takk, hyggelig at du synes det 🙂
Jeg publiserte noen fototips i fjor, du kan se her:
https://carolinebergeriksen.no/category/fototips/
Dette tror jeg må være noen av de fineste bildene jeg har sett av deg – du virkelig stråler! Så hyggelig å se, tydelig at du har hatt en fin helg, ja.
Tusen takk 😀 😀
Super fin bikini, hvor er den fra?
Den er fra Nelly 🙂
Århus er fantastisk. Jeg har bodd her i mange år nå,så si ifra hvis dere skal ha noen tips God tur
VI vil veldig gjerne ha tips 😀
Hei! Jeg løper kun på tredemølle, lurer på hvilken av asics skoene du anbefaler til det? Vet at du løper mye på tredemølle hjemme du også 🙂 takk for svar.
So cool that you are coming to Aarhus, my home town! ‘Mindeparken’ is a great place to bring kids, there is a big playground with a fantastic view, and it is right next to marselis borg slot (the queens summer residence) you have bring food, because you can’t buy anything nearby
‘Latinerkvarteret’ is the place to go for great fashion shops and charming little cafes. (FF2, summerbird chokolade, drudenfuss cafe, butik sophie etc)
Aros art museum is worth a visit, my son absolutely love the ‘boy’ statue and ‘your rainbow panorama’ It’s a Big glass tunnel on top of the building, you can go around up there and see the whole City from above and because the glass is in different colours it is like a rainbow.
I hope that you have a great stay
Thank you so much! 🙂
«..utrolig nok rukket å være litt sprek i dag også..».. hehe, trener du ikke to-tre ganger om dagen to-fire dager i uka. Du er sikkert sprek NOK 🙂
Fine bilder!
Den bikinien var kjempekul!! Hvor har du kjøpt den?
Den er fra Nelly 🙂
Hei!
Hvordan får du til å spille musikk på snapene dine? Når jeg spiller fra Spotify og skal snappe, skrur jo musikken seg av..
Så rart, det fungerer helt fint når vi bruker Wimp 🙂 Burde jo fungere med Spotify også.
Å bade gjør bare godt, det går nemlig ikke an å være sur når man bader. Særlig ikke i forfriskende isvann hvor er bikinien fra? Sitter den godt, selv uten stropper? God sommer videre.
Det har du helt rett i 🙂
Den sitter veldig bra på meg, hvert fall! Kjøpte den på Nelly.
God sommer videre til deg også <3
Håber i får en fantastisk tur til Århus, jeg bor her selv så spørg endelig om tips til gode steder at se/spise/shoppe 😀
din blog er forresten fantastisk 🙂
Tusen takk! 🙂
Vi tar gjerne i mot tips! 🙂
Hei! Hvor er bikinien din fra? Kjempe kul!
Nelly 🙂
Hei! Jeg følger deg på snapchat og syns det er utrolig gøy å se på «storyene» dine. Men jeg bare lurer på en ting. Hvordan klarer du å ha så mye energi til å trene så tidlig om morgenen før du har spist? Og legger du deg ikke ganske sent?
Det er mer en vanesake 🙂 Det er tungt å komme i gang, men når du har begynt så går det helt fint. Det ble sene kvelder her på hytta, og lite søvn, men vi prøver jo å være flinkere når vi er hjemme. Normalt er vi i seng rundt 11, og da blir det 6-7 timer med søvn.
Litt Dårlig og reklamere for noe som er utsolgt da :S
Det var dagstilbud, altså tilbud kun i går, så det ble utsolgt ila. kvelden :/
Dere må teste ut restauranten Grappa! Et kult spisested med supergod mat og veldig hyggelig personale. Den ligger sentralt langs vannet:-) god tur!
Ser virkelig på disse bildene at Nelia er lik deg, du stråler og er vakker som aldri før. Nyt sommeren 🙂
Dem rosa treningsgenseren var veldig fin! Hvilket merke er det og hvor har du kjøpt den? Ha en super dag!
Klem:*