Aztecmønsteret var stort i 2011, men er like hot i 2012. Etter at jeg skaffet meg både paljettskjørt og olashorts med dette mønsteret, har jeg blitt helfrelst. Jeg vil bare ha mer!
Kjendiser som har kastet seg på trenden:

Vil ha!

Skjørt Asos / Kjoler All Saints / Topp Gina Tricot / Clutch River Island / Wedges Steve Madden / Øredobber Treasures / Wedges China Girl
annonselinker
Hva synes du? Hot or not?
Til en viss grense.. YEY 🙂
Definitivt hot!
Like kult i ’12 som i ’11 <3
Klem!
Yeees!! <3 Jeg synes det er sykt kult og jeg digger spesielt kjolene fra All Saints!! 😉
Hot:)
Hot, hot, hot. Har alt investert i flere plagg og ELSKER trended :))
Får ein det sammen med paljetter blir det utrulig stilig! Men kan godt fungere uten, er nok det mønsteret eg har fungert best med! Må nok gå til anskaffelse av det i løpet av våren! : D
Super HOT! Elsker denne trenden!! På samme måte som jeg digger indianer trenden med frynser og drømmefangere, bohemsk stil med hekletopper og flagrende skjørt. Får en skikkelig god sommerfølelse! Skulle bare ønske at sommeren også kom snart… 🙂
Hot!!
Jeg bare lurer på hvilken linje du gikk på vidregående? 🙂 håper på svar! 😀
Allmenn 🙂
– C
Absoluutt hot! Har så lyst på alt mulig i det mønsteret 🙂
Jeg synes det er HOT! elsker den stilen 🙂
DIGGER kjolen til Blake!
Uten tvil YEY! Det er så utrolig mye kult 🙂 Elsker både skjørtet og shortsen du har kjøpt, gleder meg til å se hvordan du styler det til sommeren! 🙂
Ha ha ha, jeg leste jeg gleder meg til å se hvordan du sykler til sommeren. Her må det litt mer kaffe til før øynene er helt åpne 🙂
Nå har jeg letet i evigheter hva dette etniske mønsteret heter! Så takk for hjelpa haha! Personlig synes jeg er det er hotteste sommermønsteret som finnes, og er så fint med både neonfarget tilbehør, denim, fjærpynt og paljetter som med plaggene fra basisgarderoben og mer classy plagg. Elsker det!
YEY! Elsker årets «H&M against aids»-kolleksjon, utrolig mye fine mønster der!
Kan Du Vise Bilder Fra I Kveld? :-).!())(
NOT! Det er kanskje noe av det styggeste jeg vet… Blir jo som å ta på seg en 40 talls gardin ellerno! Yæk….
Sikret du de noe fra fashion against aids-kolleksjonen til hm? Det ble jo utsolt på et blunk, men jeg fikk tak i bikinien og den shortsen med mønster i lommene! 🙂
jeg VET! Hadde tenkt til å kjøpe noen plagg, men så ble det borte :O
Helt klart HOT!
Yey! det er så stilig, og det skjørtet du har med det mønsteret på er nydelig! 🙂
h.o.t til tusen!!!
Superyey! Kjøpte meg nettopp et skjørt fra fashion against aids kolleksjonen til HM med aztecmønster 🙂
Litt delte meninger, kommer helt ann på mengden, fargene og hva man kombinerer de med. Men man finner utrolig mange plagg som er absolutt en YEY i mine øyner. Skal ikke se bort ifra at jeg kjøper meg noe sånt til sommerens kolleksjon!;D
Supert innlegg 🙂
Jeg sendte deg en melding på inboksen på fansiden din på facebook!;D
Jeg regner med at det renner over av mails der inne, men hadde vært koselig om du fikk lest den å svart meg 🙂
Ønsker deg en fortsatt super kveld.
Rebekka
https://fyllings.blogg.no
yey,yey, yey 🙂
Veldig hot! I år er min russebukse inspirert av mønstrene 😀
Yey, hvis det blir brukt på rett måte! : )
Tenkte at nå som russetiden er rett rundt hjørnet, om du ville laget en liten kollasj fra din russetid og eventuelt fortelle litt om den?:) hadde vært litt gøy å sett!
Hver sin smak! Blir nok et NEY fra meg… Men vi er nå alle forskjellige, heldigvis! 🙂
hothothot!!!
Eit STORT YEY frå meg 🙂 Diggdiggdigg!
HOT! 🙂
https://www.sirkus.info/ – Denne linken er verdt å ta en titt på. Underskriftskampanje mot bruk av dyr i sirkus!
Hei,hei:o) Kan du si noe om hvordan kjolene til ASOS er på størrelse?…Leveringstid sånn cirka?Æ har sett at du har kjøpt dærifra tidligere;o) Æ bruke str.40/42 til vanlig.Hilsen ei som skal i konfirmasjon snart:o)
I farger som går fint overens, yey. Men når det kommer til miksing av all verdens tilfeldige farger, ney.. Da blir det kun harry og vanskelig å kombinere med andre plagg (mener jeg)
🙂
HOT!
HOT!
Jeg har veldig lyst på den kule shortsen som du kjøpte 🙂
HOT!
Hei 🙂
Jeg har et spørsmål til deg angående Smile Lab. Funker de også på plastikkdeler på tennene? slike biter som blir festet på om du mister en bit av en tann, blir disse også hvitere eller bare de virkelige tennene?
takker for svar 🙂
YEY YEY YEY!!!!!!! Dette er så sinnsyyyykt kult, og ønsker meg det skjørtet fra Asos!! <3
Hot! 😀
Yej og HOT! Men likte det ikke før jeg så det på deg. Skjørtet ditt! Liker, liker, liker!!!
BIG YEY!!
YEY! Jeg syntes at det ser så godt ud!
Mai
http://www.maikortbaek.blogspot.com
TOO HOT! 🙂
Du er så gjennomført, og har veldig mye artige klær.
Jeg lurer på om du kan være så snill å lage et innlegg på hvor og hvordan man skal begynne hvis man har lyst til å begynne å kle seg bedre og etter trendene, uten at det skal koste en månedslønn.
Hva man burde kjøpe av basics fra topp til tå, og rett og slett en enkel start, så det blir lettere å tilføre enkeltplagg etterhvert.
(Hvis du ser for deg ei jente som kun har fleecejakker og T-skjorter, men som syns det er på tide å bli ei JENTE:)
Digger deg forresten! :*
Klem
Tjjaaaaa… sier jeg 🙂
What’s not to like? 🙂 Skal ha et miniskjørt i den stilen!
Æ skjønne ikke ka som har skjedd….skrev inn et spørsmål til dæ hær igår kveld og nu e d borte? :/ Ihværtfall så lure æ på om du kan si nåkka om størrelsan på kjolan fra ASOS? Leveringstid?Åsså lure æ på de korte kjolan,e d vældi kort?Syns dæm ser ekstremkort ut…. Har lagt merke til at du har bestilt dærifra før,så derfor tænkte æ du hadde litt peiling:o) Æ bruker str.40-42 til vanlig.
Ååh, jeg likte kjolene fra All saints, spesielt den med paljetter, hvor kan man kjøpe disse? 🙂
HOTHOTHOT!
Nja fra meg. De variantene som er litt enkle og diskre i fargekombinasjonene bifaller meg, som kjolen i midten blant de øverste bildene. Blake Lively derimot synes jeg ser ut som en veps. Ikke min kopp te 🙂
God helg!!
-M
Haha! Veps <3
Aztec er kult 🙂 Digger det!
Hot! Spesielt kjole nummer to, den skulle jeg gjerne hatt 🙂
Hothothot! Men jeg ville ha stylet det svært så forsiktig, da =)
Lizbeth Osnes – Behind the scenes.. Min hverdag med mine interesser, og lidelsen anoreksi. Lizbethosnes.com.
Mega HOT!
HOT!
H&M sin nye FAA kolleskjon er preget av dette:D Har lyst på noe derfra:D
Du, er den toppen fra gina i butikkene nå? så den ikke på nettsiden.. har såå lyst på den!
Jeg fant de på nett i går 😀
Klem!
YEY!!! så sykt kult
Hot!! 😀
Hooot!
SUPER hot! Jeg elsker det<3
YEEY!!
Veldig hot! Elsker denne trenden, spesielt på skjørt og kjoler 🙂
hothothot!
Hot 😀
YEY! Utrolig stilig 😀
Har blitt helfrelst selv! Har blitt veldig glad i galaxy-trenden ogsaa! Vil bare ha alt!