For det første: Tusen, tusen, tusen takk til alle dere fantastiske mennesker som gratulerte meg på dagen min i går. Jeg er helt overveldet, dere er så BRA! Tenk å være så heldig å få gratulasjoner fra over 500 mennesker! Det er ikke dårlig, og jeg er så takknemlig. Sender dere en diger klem ♥

Hadde en kjempehyggelig kveld i går. Som bursdagsbarn stod jeg selvsagt fritt til å velge hva jeg ville ha av mat, og derfor falt valget på. . . TAPAS. Jeg må være den i verden som ELSKER å småspise, og da er jo tapas perfekt. Det har alltid vært sånn at når alle andre er ferdige med middagen sin, sitter jeg fortsatt og nyper av maten på bordet. Mmmmm ♥




Så laget jeg LCHF-pannacotta til dessert. Den ble SÅ god (. . om jeg får si det selv).




Smykket er Treasures.no (som åpner veldig snart :D) og skoene er fra Kurt Geiger / Carvela
Jeg har i hvert fall IKKE tenkt til å starte den første dagen i mitt liv som 25-åring med å ligge på latsiden, så nå skal jeg straks på trening, ukens femte og siste økt. Weeeee 😀
Ha en deilig dag, dere! Skal prøve å få lagt ut svar på spørsmålsrunden del II senere.
jeg er veldig misfornøyd med hvordan kroppsfasongen min har endret seg til det mer maskuline i tillegg til å ha lagt på meg rundt midjen/midtre delen av kroppen.
jeg har nok spist og tenkt feil- ingen lavkarbodiett, men prøver å spise mer protein og mindre karbo.. men er det kanskje feil når man trener styrke? jeg har bygget for mye muskler på skuldre, det står ut.. og er ikke pent. hvordan bli slankere der og andre steder? hvordan spise ifht trening? mengde har sikkert noe å si, men bør jeg la være å spise proteiner før el etter? og når jeg ikke trener så kan jeg kjøre på med protein og mindre karbo? blir jeg tynn hvis jeg spiser karbo ifht trening?for å forbrenne, stramme opp men ikke bli stor? jeg vil ikke bli stor og maskulin!
på forhånd tusen takk, treningsekspert caroline!
Er det der bordkort?
Virka som en fin dag 😀
Håper du hadde en flott bursdagsfeiring, det fortjener du, skjønne deg <3
Du var så fin på håret forresten, det lignet litt på sånn du hadde håret hele tiden på maldivene? 🙂
kunne du skrevet et innlegg eller ha en videoblogg om hvordan man gjør det? det ser så elegant ut 😀
Elsker smykkene!! 🙂
Beklager, hadde det så travelt i det siste, men fulgte med på facebbok, så jeg fikk med at du hadde bursdag…så..
Gratulerer så mye med dagen, vakre fantastiske inspirerende Caroline!
Ønsker deg masse lykke, kjærlighet og oppfyllelse av alle dine største drømmer og ønsker!
Ønsker deg også masse lykke til på det kreative hjørnet og at alle dine spennende prosjekter
fullføres med glans! Sender det en stor og varm bursdagsklem <3 gratulerer så mye!
Hahah åååh, vet at dette ikke passer til noen plass i innlegget ditt. Men jeg drømte om den lilla kjolen du hadde fra sherry hill på nyttårsaften. At jeg selv hadde den på meg og var sååååå fiiiin! Lurer på om jeg må kjøpe den jeg og:-)
hvor anbefaler du å få kjøpt designervarer rimeligst- spania, frankrike el italia?
hvor kjøper man mochino belte?
og perlekleshengere?
nydelig innredet!
Åååh, så fin du var på bursdagen din!! 😀
Elsket borddekkingen her!! De lekre rosene og granbaren var virkelig prikken over i’en, nydelig 🙂 Også må jeg bare si du var rålekker, nydelig du er Caroline :))
Tusen takk 😀
Klem!
Åh, Caroline – du såg heeilt fantastisk ut!!!! Kem ville ikkje sjå ut som deg?!
Og til siste innlegg om walk-in-garderoben; åh, fantastisk!
Så søt du er! Tusen takk 😀
Har så lyst på den kjolen…
Du kledde virkelig den blåfargen!
Jeg rakk ikke inn og gratulere deg igår, men er vel okei med en gratulasjon dagen derpå også?:)
Ivertfall, Gratulerer så mye med dagen som var igår <3
Flott som vanlig! Hadde tapas igår jeg også 🙂
Så flott du var i den blå kjolen! Håper du hadde en veldig fin bursdag! Ser ut som dere koste dere! 🙂
Nydelig mat og nydelig dekket bord! Er det nathalie servise fra porsgrund? 🙂
Klem
Tusen takk 😀 det er Sterling fra wedgewood 🙂
– C
Hvor blir det av videoen fra Vilamendhoo? 🙂
Den kommer etter hvert. Har ikke hatt tid, jeg 🙂 Dessuten er LK eksperten på video!
– C
Naa ble jeg saa misunnelig at jeg nesten döde ! Herlighet saa flink du/dere har värt !
Mmmm, ser kjempe delicious ut! og du er fantastisk pen også:D
Hei
Lurte på hvor den flotte vasen på gulvet er fra? Kjempefin, synes jeg så en til på et annet bilde eller om det er samme..
Hei Caroline. Gratulerer med dagen på etterskudd 🙂 Du er jo alltid fresh på håret(!!), men hvis du vil ha litt nye hår tips, så ta gjerne turen innom bloggen min 🙂 I dag har jeg laget ett innlegg om hvordan man får Victoriasecret krøller blandt annet 🙂
http://www.siljech87.blogg.no
Hei Caroline. Gratulerer med dagen på etterskudd 🙂 Du er jo alltid så fresh på håret(!!!), men hvis du vil ha noen nye hårtips, ta gjerne turen innom bloggen min. Idag har jeg laget ett innlegg om hvordan man får Victoriasecret krøller 🙂
Hei!! Nydelig som alltid og GRATULERER med dagen din som var!! 🙂
Den sølv vasen/krukken som står på gulvet under brudebildet deres, kan jeg spørre deg hvor du har fått tak i den? Har sett etter en lignende en lang stund uten hell dessverre 🙁
Blir VELDIG glad for svar!
KOS deg videre, vakre dame!
Gratulerer med overstått dag! Så utrolig fin du var i den kjolen, alltid så klassisk vakker er du!!
Ha en nydelig dag! 🙂
så utrolig lekkert du hadde dekket bordet 😀
Takk 🙂
– C
Wow! Om du ikke har gjort det før så ser du hvertfall ut som en dukke her.
Som mamma så fint sa det da hun kom inn i rommet «Åj, det var litt av ei dolle»
🙂
Gratulerer! ..Igjen 😀 Den kjolen var slående vakker, frøken 😮 ..Kan jo kanskje ha noe med å gjøre at du er i den .. Og maten så fantastisk ut – flinka! (:
– L
Du er snill <3
Så nydelig du er 🙂 Gratulerer med dagen på etterskudd 😉
Tusen takk 🙂
– C
hei graulrere så masse med overstått!!
lurer veldi på hvor du har kjøpt den nydlige vasen bak på gulvet på bildet?
Takk 🙂 Det var en innflytningsgave 🙂
– C
tror du at du kunne funnet ut hvor den er kjøpt?
Hei:)
Kan du legge ut en video om hvordan du lager hårfrisyren du har her? Den er så fin!
– Ingrid
Kommer smykket du har på deg på Treasures ? Er så utrolig fint 🙂
Det skal ligge ute 🙂
– C
Er det golden elephant den heter? Er det den samme som den du har på deg på bildet over? Synes det var litt fargeforskjell c:)
Det er det samme 🙂
– C