Dinner Time

Denne dagen har vært akkurat som alle andre dager burde vært. Sola har brunet og brent fra tidlig på morgen, til sent på kveld. I hvert fall til klokken halv syv. Nå er vi klare for et bedre måltid, med alt som hører til. Flere bilder følger i morgen!

Må forresten huske på å si tusen takk for all epost jeg har fått. Jeg setter sånn pris på det! Skal gå nøye gjennom alle sammen når vi kommer hjem.

Herlig onsdag til alle ?

89 kommentarer

  1. Kos dere!

  2. Du er veldig vakker Caroline! 🙂
    Du er den eneste bloggeren på topplisten på blogg.no jeg faktisk likte, vet ikke helt hva som gjør deg spesiell, men jeg tror det er det at du er totalt troverdig og du er deg selv på en fantastisk fin måte 🙂
    Håper ikke dette med den artikkelen ødela for bryllupsreisen. Du har fortjent den beste ferien som det går an å få 🙂 Ha en fortsatt fin tur, og fortsett å legge ut MANGE bilder =D

  3. Du er så hot, og dere er virkelig et flott par!
    Men jeg har et spørsmål som jeg har lurt på lenge. Har du noen gang vært på håndballkamp i St.Hallvardhallen i Lier? Jeg synes jeg kan huske det en gang for lenge siden, kanskje 1,5-2 år siden. Kan det stemme? 🙂

  4. Lisbeth.

    Dere kler hverandre så godt! 🙂

    1. Helt enig 🙂 Som skapt for hverandre!

  5. Kos dere masse:) Gleder meg til å se bilder fra når dere spiste middag med stranden:-D

  6. Så vakre og brune dere er 🙂 Nyt, nyt nyt 🙂

  7. Håper du vet at du fortjener alle fine ord du har fått i innboksen din! WE LOVE FOTBALLFRUE!

  8. Et spørsmål: Hvem er det som tar bilder av dere? dere har jo bilder hvor begge er på bildet samtidig.

    1. hørt om selvutløser? 🙂

  9. Diiggg 🙂

  10. Håper der koser dere med en velforjent bryllupsreise, ser ut som et utrolig flott sted:) Ha en fin kveld og nyt resten av ferien!

  11. Kos deg masse, Caroline! Det fortjener du :)) det som har skjedd med deg i de siste dagene var så utrolig unødvendig, syntes kjempesynd på deg! Nyt resten av ferien, hilsen en kjempefan 😀

  12. GORGEOUS DRESS! where can i buy it?

    1. Nelly.com

  13. pent par 🙂 kos dere masse!! dette fortjener du, og så håper jeg at du klarer å tenke litt på noe annet opp i alt dette styret 🙂 ha en fin kveld <3

  14. For et pent par dere er! Synes det bare skulle mangle at du har fått mye støtte fra oss lesere etter det du har gjennomgått de siste dagene …på din egen bryllupsreise! Nyt de siste dagene – gleder meg til å se flere bilder 🙂

  15. Nei så brune og fine dere er blitt! Herlig! 😀 Kos dere:)

  16. kos dere!
    kjempe søtt bilde 😀

  17. Kos dere masse de dagene dere har igjen. Det har dere virkelig fortjent etter alt oppstyret:) Vit at det er mange som støtter deg. Du er best:)

  18. Er det slanger der dere er?

  19. Hei, jeg lurte på noe!
    Til jul skal jeg ha en paljettkjole, som du ser på bilder her: https://bloggfiler.no/glamazon.blogg.no/images/739085-11-1288171743814.jpg

    Hva kan jeg bruke til den, evt. hva slags sko osv? 🙂 beklager at jeg spør om det nå som du er på bryllupsreise, men jeg hadde vært veldig takknemlig om du hadde svart meg 🙂

    1. glemte å si noe! tror du jeg kan bruke en slik kjole, selv om jeg har mye muskler i beina? 🙂
      håper du svarer meg 🙂

  20. Hei! Et litt random spørsmål, men blir du høyere enn Lars Kristian når du går med så høye sko? Ser sånn ut på bildet, men kanskje bare jeg som ser dårlig 😛
    Liker bloggen din veldig godt btw, og synes E24 sakene ble blåst opp og ble mer et personangrep på deg. Kos dere videre, ser virkelig ut som paradis 🙂
    PS! den prikkete bikinien var HERLIG 😀

    1. Fotballfrue

      Nei, han er noen cm høyere enn meg fortsatt 🙂 På bildet der har ikke Lars-Kristian sko, derfor ser det kanskje ut som jeg er litt høyere.

      – C

  21. kan du værsåsnill snart legge ut bildene av den private middagen på stranden? du sa du skulle legge dem ut, men har bare enda ikke gjort det 😛 gleder meg sånn til å se ;D

  22. Vet ikke om det er av interesse, men akkurat nå ligger du som nr. 1 på blogglisten.no! Gratulerer 🙂

  23. Du er KNALLbrun! Åååh, dere er så heldige. Dere ser så flotte ut sammen 😀 Kos dere videre!

  24. For ett herlig par! 😀

  25. Silje Kristin

    Så nydelige dere er! 🙂

    Håper det kommer maaaange bilder ettehvert: D

  26. kos dere med middag 🙂

  27. Hei Caroline 🙂
    vet du om noen bra kjolebutikker på nett(med unntak av Nellly)?
    Kos deg masse videre !

  28. Ååå herreguud!!!
    Du er såå pen! Er det mulig og være deg lissom?! Du er den penste jenta på jord!:
    Pen kropp!
    Utrolig fint ansikt!
    Utrolig flott personlighet! <333

    Du er bare penere en PENEST!!!! Åååå, er det mulig gu er bare så utrolig flott1!!!

    Digger deg, digger hjemmesiden og digger deg, deg og deg!!!!!
    Hilsen en som synes at du er den peneste jenta på jord!!! <3333 <3 <3 <3

  29. Eirin fra bergen

    kjekt å se at du koser deg på brullypsreisen din igjen 🙂 det fortjener du virkelig! og spesielt etter det personangrepet du har vært utsatt for nylig..
    Du var virkelig vakker ikveld 🙂 var egentlig det jeg ville si 🙂

  30. Så fin farge dere har fått! 🙂

  31. ETT pent par!

  32. Er fast leser av bloggen din, og må si jeg ble glad når jeg tittet innom i dag og så at dere har fått sol og pent vær. Det fortjener dere! Kos dere masse og nyt resten av bryllupsreisen 🙂 Dere er utrolig søte sammen, og for ikke å snakke om den fine brunfargen dere har klart å få. Misunnelig!

  33. Jeg forstår ikke hvorfor du pynter deg sånn opp hele tiden, det er jo bryllupsreise så hva med å slappe av uten sminke og leve livet.. Men du er så opptatt av å se bra ut hele tiden, det må være slitsomt.

    1. Fotballfrue

      Ja nettopp, jeg er på bryllupsreise. Hvis ikke det er god nok grunn for å pynte seg så vet ikke jeg 🙂 Det er ikke akkurat som jeg stæsjer meg opp før jeg soler meg heller.

      – C

      1. Christine

        Til og med jeg som bare pynter meg en sjelden gang hadde med og brukte mange kjoler på bryllupsreisen! Som du sier, om ikke det er anledning nok, hva er det da? Elsket å føle meg flott for mannen min 🙂

      2. Er vel ingen bedre grunn å pynte seg enn at man er på bryllupsreise vel?;-) Kos dere videre – ser ut som om dere har hatt en flott ferie (til tross kjedelighetene på e24:-()

  34. ååå, så utrolig fin kjole caroline. Hvor har du kjøpt den? 🙂
    Dere er jo så brune begge to. Off, skulle ønske jeg kunne reise bort fra kalde Norge litt!
    Kos dere masse videre. <3

  35. Nydelig par!

  36. carolina...

    hei 🙂 Når kommer dere hjem? 🙂

  37. Alexsandra

    Du minner om bree va de camp i frustrerte fruer. vel en bedre utgave, med mange likhetstrekk! 🙂

  38. Utrolig fint bilde 🙂 Digget den kjolen din, kjempe fin 🙂

  39. Nydelig kjole!!! 🙂

  40. pent par:)

  41. Du fortjener førsteplassen! Vet du hvorfor? Fordi du er ganske unik i måten du tar deg tid til å svare på kommentarer. Du får ofte like mange kommentarer som Voe, allikevel ser det ut som om du tar deg tid til å lese dem og svare av og til:) Greit nok at Voe nesten bare får kommentarer som «kult!», «søtt!», «Du er pen lizm!» osv, men virker ikke som om hun tar seg tid til å lese de en gang. Det gjør du! Veldig bra Caroline:) Kos deg på bryllupsreise.

    1. Voe får mellom 200 og 600 kommentarer på hvert innlegg, og går på skolen i tillegg. Fotballfrue har blogg som jobb og du mener at det kan sammenlignes?

      1. Jøss så negativ da?

        Var ment som et kompliment til Caroline. Har man en blogg så synes jeg det er et stort pluss om man faktisk tar seg tid til å svare de som holder bloggen oppe. Og du mener bloggen til Voe ikke er jobben til Voe?? hahahaha… Det er en familiebedrift som de tjener FETT på. Leserene til Voe er de som faktisk gjør at hun kan reise hit og dit og kjøpe seg alt mulig. Da synes jeg man burde svare på litt spørsmål av og til. Skjønner da godt at man ikke kan svare på 200-600 spørsmål om dagen, men hva med ett eller to?

  42. godt og se at du har lagt alt det tullet bak deg, det var galskap rett å slett. Håper du får en super reise videre, noe du virkelig fortjener. Tror hvertfall 95 % av leserne støtter deg igjennom dette, stå på !

  43. Har hatt en herlig onsdag. Fin kjole forresten.

  44. du er så peeenn!

  45. Christina Damayanti

    du ser helt nydelig ut Caroline.. wish I could be in a warm place now..

  46. Jeg elsker bloggen din, Caroline! Du er så fantastisk flink, og jeg støtter deg fullt ut! Det ser ut som dere er i det rette paradis, og jeg håper virkelig at de negative, usaklige kommentarene går inn på deg.

    Jeg har bare et spørsmål. Kunne du gitt litt eksempler (når du kommer hjem fra bryllupsreisen) på mat du pleier å spise? Altså til frokost/ kvelds osv. Jeg har så dårlig fantasi, så det ender ofte opp med bare de kjedlige knekkebrødene..
    Så det hadde vært supert om du kunne laget et innlegg om det. 😀
    Digger deg!

  47. Mener selvfølgelig: Jeg håper de negative, usaklige kommentarene IKKE går inn på deg!!!

  48. Hei:)
    Ser veldig fint ut der dere er:) Håper dere har en kjempefin bryllupsreise! E24 har 0 grunn til å si det de gjør;) Hvor er det dere er egentlig?:D

  49. du er nydelig 🙂

  50. samme pose hele tiden.. -.- gørr kjedelig å se bilder når alle ser omtrent like ut. slipp deg litt mer løs da, vel! ikke så oppstilt!

  51. Nydelig bilde av dere to! Håper dere koser dere 🙂

  52. Så pen du er 🙂

  53. Hei DU er nr 1 !

    Sjekk :

    https://blogglisten.no/

    Gratulerer !

    KLem og ha en god ferie videre 🙂

  54. fachionchikz

    flott par<3 Fasteleser.

  55. Håper du koser deg videre på ferien din Caroline. Og gi faen i E24, det gjør ihvertfall vi. Dere er et flott par og du ser helt fantastisk ut 🙂 Du er og bli min favoritt blogger!

  56. Dåkke er så fine ilag! 🙂 Må kose deg!

  57. Først og fremst så håper jeg dere har en aller tiders ferie der nede og storkoser dere! 🙂

    Det er så søtt fordi jeg blir nesten forelsket bare ved å se på hvor forelsket dere to er i hverandre! Dere kommer til å få et flott liv sammen 🙂

  58. Kristina

    Hvor mye veier du? – kan du være så snill å svare? lurer veeldig ;D eller kanskje det er litt personlig? .. :S

  59. Hvor er skjørtet/kjolen fra? Nydelig!!

  60. Dere utgjør virkelig et pent par! Synes ikke du skal ta mediaoppslaget til betrakning nå som du er på bryllupsreise, du får i alle fall fokusere på det faktum at de alltid trenger noen å kritisere for å beholde interessen hos folket!

  61. Drømmepar! kos dere masse i paradis!

  62. så fint bilde av dere!:)

  63. For et nydelig par dere er 🙂
    Brune er dere også!
    *Drømmer meg bort til sol, sand, strand, palmer….*
    Fin kjole også, åh!

  64. Du ser helt fantastisk ut, og dere ser så flotte ut sammen. Kler hverandre virkelig, og ser så lykkelige ut på bryllupsreise, selv om været ikke har vært helt på topp. Digger bloggen din 😀

  65. Dette blir litt ekko av alle andre, men fy søren så flotte dere er sammen! Og du gløder!

  66. Jeg råder deg til og ikke se over kommentarer, for dette øderlegger turen deres, og du vil angre på det for resten av livet. Folk vil forstå at du ikke sjekker det 🙂 Ha en fin brullypsreise videre 🙂

  67. Jeg kan love deg en ting,å det er at du IKKE på noen måte er bleik nå 😉 Værre med en annen stakkar som sitter å ser på gradestokken og der er det 9 minus grader! Brr.. ;o) Nei,Caroline. KOS deg resten av bryllupsreisen deres 🙂

  68. Dere er det perfekte paret ! begge er så pene !! kunne vært Barbie å ken hehe:P

  69. Du likner endel på hun Bree i Frustrerte Fruer, spesielt på dette bildet. Vakker 🙂

  70. Årh, du er så utrolig vakker Caroline!
    Sender deg de beste ønsker for resten av reisen:)

  71. Kjempefint! Hvor har du kjøpt kjolen?

  72. Mysteria

    Hmm snodig! Du blogger om at du «bare» har me deg 1 par sko, men ut ifra bildene har du 5 eller 6 par sko med deg?!? Løgner!

    1. Fotballfrue

      Du TULLER? Jeg skriver at jeg har med meg 1 par høye hæler, resten er sandaler. Du burde virkelig tenke over måten du tiltaler folk!

      – C

  73. Heisann! Ser ut som dere koser dere masse.

    Men har bare et lite spørsmål som sikkert mange andre også lurer på. Vi ser deg (nesten) aldri på noen «livlige bilder». Du har samme pose på alle bildene dine (dvs magen frem, skuldrene tilbake og haka ned). Hadde vært litt morsomt og se litt annet av deg! Du er jo så flott!

    Hilsen Siri 🙂

    1. Fotballfrue

      Beklager, er bare en av mine poseringsider 😉 Du vet, tvangstanker. Jeg skal prøve å bli flinkere til rett frem bilder :p Har du sett noen av de Rolf Ørjan tok av meg? Ellers er det bare å bla, jeg har mange in the moment bilder, til og med videoer 😉

      – C

      1. Martine

        Jeg synes du er nydelig, jeg ?

  74. Utrolig fint bilde av deg!

  75. Hei Caroline,

    Et raskt spørsmål; hvor kommer shortsen til din ektemann fra?

Skriv en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *