Endelig helg :D

Er det noe jeg trenger i dag, så er det nettopp helg.

Jeg gleder meg til å sove ut, siden jeg var oppe før hanen gol i dag også. Jeg blir rett og slett litt gretten av så unormalt lite søvn.
Jeg mener.
Jeg burde i det minste få seks timer på øyet. Ikke at jeg får sovet ut før på søndag. I morgen har jeg nemlig en spennende avtale i Lillestrøm. Der blir jeg fra ti om morningen til BarneTV starter.

Ellers skal vi på kino i kveld. Igjen. Vi skal se Twilight – New Moon en gang til. Rett og slett fordi jeg er forelsket i filmen. Neida. Nå lyver jeg. Vi skal se Luftslottet Som Sprengtes. Men jeg krysser fingrene for at blodtørste, men åh så kjekke, Edward dukker opp på skjermen i stedet.

Nå står hundelufting på planen.

Skal jeg virkelig lufte hundene i høye boots  dag også? Ja. Det skal jeg.
dsc02649

dsc02645

Fuskepels fra Zara. Bluse i 100 prosent silke fra Zara. Naglebelte fra Gina Tricot. Boots fra Friis&Co. Potetsalat til Lars-Kristian fra Kiwi.

Ønsker alle en deilig fredag! Oppdatering fra kveldens filmopplevelse kommer senere.

Skriv en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *